AKTUALNOŚCI

Komercjalizacja Galerii Goplana w Lesznie nabiera tempa

Rozpoczął się proces komercjalizacji Galerii Goplana, powstającej w Lesznie. Do grona najemców dołączyła sieć sklepów sportowych Martes Sport, która wynajęła w obiekcie 500 m kw. Inwestor, spółka Mgc Inwest zapowiada, że do końca bieżącego roku skomercjalizuje ponad połowę powierzchni centrum.

Budowa Galerii Goplana rozpocznie się w maju. - Realizacja inwestycji obejmie dwa okresy zimowe i to od ich intensywności zależeć będzie termin oddania obiektu. Realną datą jest marzec 2016 roku - wyjaśnia Jakub Puchalski z ramienia inwestora.

Galeria Goplana powstanie w Lesznie, na terenach po byłych zakładach Goplana i Metalplast. Obiekt posiadać będzie 54 500 m kw. powierzchni całkowitej oraz trzy kondygnacje, na których znajdzie się część handlowo - usługowa (ok. 100 lokali) i restauracyjna. W obiekcie znajdzie się m.in. szwedzki potentat odzieżowy H&M, drogeria Rossman, Multikino oraz elektromarket Avans. W strefie rozrywkowej dostępna będzie również kręgielnia oraz klub fitness. Na dwóch ostatnich kondygnacjach znajdzie się parking na 640 samochodów.

źródło: thecity.com.pl


data dodania - 24.03.2014 powrót

Copyright Galeria Goplana. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Powered by evipstudio.pl