AKTUALNOŚCI

Galeria Goplana z ponad połową najemców do końca 2014 roku

Realizacja leszczyńskiej inwestycji nabiera tempa. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na maj , pełną parą rusza także proces komercjalizacji. Do grona najemców dołącza sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych - Martes Sport. Jak zapowiada inwestor, spółka Mgc Inwest, do końca 2014 roku planowane jest podpisanie umów na ponad połowę powierzchni najmu.

Martes Sport to polska marka, która pojawiła się na rynku w 2005 roku. Pierwszy sklep został otwarty w 2005 roku w Czeladzi. 9 lat działalności zaowocowało ponad 70 salonami sportowymi, dostępnymi w miastach na terenie całego kraju. Sklepy sygnowane marką Martes Sport zajmują powierzchnię od 270 do 2200 m2. W salonach dostępna jest odzież, obuwie oraz akcesoria takich brandów jak Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum oraz Nike.

Martes Sport dołącza do grona najemców Galerii Goplana, która powstanie w Lesznie, na terenach po byłych zakładach Goplana i Metalplast. Obiekt posiadać będzie 22 500 m2 oraz 100 lokali handlowo - usługowych. Do końca 2014 roku planowane jest skomercjalizowanie ponad połowy powierzchni. Na chwilę obecną wiadomo, że w Galerii Goplana znajdzie się szwedzki potentat odzieżowy H&M, drogeria Rossman, Multikino oraz elektromarket Avans. Obiekt, realizowany przez MGC Inwest Sp. z o.o., zostanie zlokalizowany w samym sercu Leszna.

źródło: powerdsine.pl


data dodania - 21.03.2014 powrót

Copyright Galeria Goplana. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Powered by evipstudio.pl