AKTUALNOŚCI

Gastromall: nowa restauracja Olimp w Lesznie

Grupa Gastromall podpisała umowę najmu dla restauracji pod marką Olimp w budowanej przez MGC Invest Galerii Goplana w Lesznie. Nowa restauracja o powierzchni 120 mkw. zostanie otwarta w IV kw. 2015 roku, wraz ze startem nowej galerii. Obecnie Gastromall posiada 11 własnych restauracji Olimp oraz 7 franczyzowych w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju.

Nową restaurację poprowadzą franczyzobiorcy z Kielc, posiadający już 2 lokale - restaurację Olimp oraz Companeros, która ruszy 1 kwietnia br. w Galerii Korona w Kielcach.

W marcu przewidziano otwarcie restauracji Olimp o powierzchni ok. 100 mkw. w centrum handlowo-rozrywkowym Galeria Amber w Kaliszu.

Grupa Gastromall nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski . Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji. W lutym spółka wprowadziła na rynek nowy koncept pod marką Companeros, który oferuje najpopularniejsze potrawy kuchni meksykańskiej. Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych, w tym najbardziej rozpoznawalnych konceptów: Olimp oraz Lovit.

Galeria Goplana powstaje w Lesznie (budowę rozpoczęto w I kw. br.) na terenach po byłych zakładach Goplana i Metalplast. Na trzech kondygnacjach Galerii o powierzchni najmu wynoszącej 22,5 tys. mkw.znajdzie się 100 lokali handlowo-usługowych i gastronomicznych, w tym delikatesy oraz część rozrywkowa: kino, klub fitness i kręgielnia. Dwa najwyższe poziomy galerii zajmie parking na 640 miejsc.

źródło: retailnet.pl


data dodania - 14.03.2014 powrót

Copyright Galeria Goplana. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Powered by evipstudio.pl