AKTUALNOŚCI

Pierwszy najemca Goplany

Szwedzka marka odzieżowa H&M została pierwszym ujawnionym najemcą Galerii Goplana w Lesznie. Według zapowiedzi spółki MGC Inwest, inwestora nowego obiektu handlowego, budowa Galerii ma rozpocząć się jeszcze w marcu br.
 
Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest spółka Libra Project. Właśnie poinformowała o pierwszej umowie na najem Galerii Goplana. Podpisano ją ze szwedzką marką H&M, drugą co do wielkości siecią sklepów odzieżowych w Europie. Istnieje od 1947 r. i posiada ponad 3100 sklepów w 53 krajach w Europie i na świecie.
 
- Dwukondygnacyjny salon zajmie powierzchnię 1800 m2 i znajdzie się na poziomach -1 i 0 - informuje Tomasz Jopkiewicz, senior leasing manager w spółce Libra Project.
 
Galeria Goplana ma mieć 54,5 tys. m2 powierzchni całkowitej. Do wynajęcia będzie 22,5 tys. m2 powierzchni handlowo - usługowej. Docelowo zaplanowano wynajem stu lokali handlowo - usługowych i gastronomicznych.
 
Inwestor zapowiada, że budowa rozpocznie się jeszcze w marcu br. i zakończy się i czwartym kwartale 2015 r. Obiekt będzie miał pięć kondygnacji, z czego dwie ostatnie zajmie parking na 640 samochodów. Oprócz części handlowo - usługowej zaprojektowano strefę rozrywki z kinem, klubem fitness oraz kręgielnią.

źródło: panorama.media.pl


data dodania - 06.03.2014 powrót

Copyright Galeria Goplana. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Powered by evipstudio.pl